Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Yazar admin 13/04/2022 0 Yorumlar

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları Epoksi reçine ile elde edilecek bir alanın zemin kaplamasında m2 alan başına ya da kg başına hesaplanabilen bir işlemdir.

Epoksi reçine ya da Epoksi boya ile işyeri, park alanı, ofis, ev zemini ve benzeri alanların zeminlerini kaplamak mümkündür. Dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile son yıllarda endüstriyel alan dışında zemin kaplamada da sıkça rastladığımız Epoksi malzemesi kalitesi ile de çok tercih edilmektedir.

Epoksi zemin kaplama fiyatları boyayacağınız alandan kg ve m2 alan başına değişiklik göstermektedir. Epoksi reçine fiyatları aynı zamanda Epoksi kalitesine bağlı olarak da değişebilen bir malzemedir. Şık ve dayanıklı olan bu malzemenin Epoksi zemin kaplama fiyatları yazımızda ve içeriğimizde yer almaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama şık duran ve aynı zamanda dayanıklı olan kaplama türleri arasında başta gelmektedir. Çok sık kullanılan ve kullanımı ve daha sonrasındaki temizlik ve benzeri her türlü işi kolay olan Epoksi reçine ile zemin kaplamak artık herkesin severek yaptırdığı bir uygulama.

Ev, ofis, otopark, garaj, işyeri, okul zeminleri gibi pek çok farklı alanda kullanılmasının bir diğer nedeni ise Epoksi reçine ile kaplanmış alanın kaymamasıdır.

Tüm bunlar göz önüne alınarak oluşan talep sonrasında piyasada Epoksi zemin kaplama malzemesine ulaşmak çok kolay olmuştur. Değişen fiyatları ile de dikkat çeken Epoksi zemin kaplama malzemesi kalitesine göre de piyasada farklı fiyatlara satılmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Birim Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları kg ve metrekare başına olmak üzere farklılık gösterir. Örnek verecek olursak 3 metrekare alanı Epoksi zemin kaplama malzemesi ile kaplamak isterseniz buna gidecek Epoksi reçine malzemesini sayın alacağınız yere danışarak almanız daha faydalı olacaktır.

Birim fiyat olarak baz alacağımız ölçü metrekare olmakla birlikte 1 metrekare alana ne kadar Epoksi kaplama malzemesi giderden sonra en çok sorulan soru ise fiyatı. Epoksi zemin kaplama fiyatları metrekare başına 65 TL gibi bir fiyattan başlayarak 150 TL ve üzeri fiyatlara kadar ulaşabilmektedir.

Epoksi Zemin Kaplama Türleri ve Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları ve türleri kaplanacak alana göre farklılık göstermektedir. Çeşitli zemin kapla türleri bulunan Epoksi reçine malzeme özellikle estetik ya da dekoratif bir görünüm için kullanılmaya dikkat edilmesi ile başlamıştır.

Şık ve estetik duran Epoksi zemin kaplama malzemesi fiyat olarak kalitesinden kaplanacak olan alanın metrekaresi ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Epoksi zemin kaplama türlerine bakacak olursak 4 farklı Epoksi zemin kaplama çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

  • Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama,
  • Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama,
  • Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama,
  • Anti Statik Epoksi Zemin kaplama.

Bu dört farklı Epoksi zemin kaplama malzemeleri arasında estetik görünüm için en çok tercih edilen türü ise üç boyutlu Epoksi zemin kaplama malzemesidir diyebiliriz.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları İstanbul Kocaeli

Epoksi zemin kaplama fiyatları son zamanlarda zemin kaplamak isteyenlerin en çok aradığı seçeneklerden birisi.

Birim fiyatına göre değişebilen ve kg olarak da satılabilen Epoksi zemin kaplama malzemesi İstanbul ve Kocaeli illerimizde çok sık kullanılan bir üründür.

İnternetten alıp getirtebileceğiniz gibi farklı yerlerde ve boyacılarda da satılan Epoksi zemin kaplama malzemesinin fiyatı kaplanacak alandan malzemenin fiyatına kadar pek çok farklı etken ile değişmektedir.

Özellikle metrekare başı kaplayacağınız alanda seçeceğiniz Epoksi zemin kaplama çeşidi de malzemenin fiyatını etkileyen bir unsurdur.

Yorum Yaz