Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Blog RSS Feed

05 Ağu Fabrika Epoksi Zemin Kaplama
Çiğdem 0 46
Özel kaplama yöntemi özelliklerine sahip olan fabrika epoksi zemin kaplama, birçok kaplama tekniğinden çok daha kullanışlıdır. İşçilik ve malzeme açısından ekonomiktir ve daha dayanıklıdır. Ayrıca boyanabilir özelliği sayesinde estetik bir görünüme s..
05 Ağu Fayans Üzeri Epoksi Boya
Çiğdem 0 973
Islak zemin uygulamaları içerisinde klasik bir yere sahip olan fayanslar, fayans üzeri epoksi boya uygulaması ile uyumlu özelliklere sahiptir. Fayanslar, banyo, hamam, sahuna ve havuz gibi ıslak zeminler için pratik özelliklere sahiptir. Ancak zamanl..
05 Ağu Otopark Zemin Boyası
Çiğdem 0 114
Otopark zemin boyası, otoparklarda zemini hazırlandıktan sonra zemin üzerine sürülen, zeminin ve zemin üzerinde hareket eden nesnelerin en az zarar görmesini sağlayan boyadır.  Her zemine uygun, farklı hammaddelerden üretilmiş malzemelerin doğru kull..
05 Ağu Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları
Çiğdem 0 974
Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatları uygulanacak olan kaplama sistemine göre değişkenlik göstermekte buda aşşağıdaki fiyat tablosuna göre  300 TL den başlayıp 360 TL ve 250TL ye kadar değişkenlik göstermekte olup, Rulo ile sürme sistem m2 fiyatı ise 230..
05 Ağu Poliüretan Zemin Kaplama
Çiğdem 0 50
Poliüretan zemin kaplama yöntemi, zemin kalitesi ve uzun vadeli kullanımıyla bilinen zemin kaplama sistemidir. Esnekliği, aşınmalara ve darbelere olan dayanıklılığı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplamalarına alternatif olarak ..
05 Ağu Teras Zemin Kaplama
Çiğdem 0 152
Bir dış mekân terasındaki zemini değiştirmeyi düşündüğünüzde, iki temel fikri göz önünde bulundurmanız gerekir: bir yandan dış mekân zemin kaplamasının karşılaması gereken teknik gereksinimler ve diğer yandan aradığınız estetik, yani istediğiniz tasa..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 20 (4 Sayfa)